ALEJA LIPOWA SPA - Lublin

Aleja Lipowa SPA powstała z myślą o osobach , które pamiętają jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna a siłą , sukcesem i dobrym samopoczuciem.

Aleja Lipowa SPA zatroszczy się o Państwa samopoczucie , wygląd i zdrowie na każdej płaszczyźnie : pielęgnacji twarzy i ciała, diety , medycyny estetycznej, pielęgnacji dłoni i stóp , pielęgnacji i stylizacji włosów , rehabilitacji.

W niepowtarzalnej atmosferze odrodzimy Twoje ciało i umysł. Z naszych usług możesz skorzystać w towarzystwie mamy , przyjaciółki lub partnera. Organizujemy urodziny , wieczorki panieńskie i kawalerskie , babskie spotkania , romantyczne wieczory we dwoje , spotkania biznesowe. Posiadamy również ofertę dla przyszłych i młodych mam.
W imieniu całego zespołu serdecznie zapraszamy do odwiedzin.


Dane teleadresowe - ALEJA LIPOWA SPA

Adres: Tomaszowice Kol.16A, 21-008 Lublin
Telefon: 81 502-09-14

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.